הדרך שלך להגדלת המכירות מתחילה כאן!


  זה מה שהלקוחות שלי אומרים
  עלי מאחורי הגב

  ראשית כל רציתי להודות לך על הרצאה מהממת , מצחיקה ומלמדת
  נהנינו מאוד והשארת לנו טעם של עוד ואני יותר מאשמח אם נוכל לעשות זאת שוב.
  אורית קאופמן, בעלים אלפא-מדיקס
  אנחנו עובדים עם עשרות אלפי לקוחות קטנים- ילדים בני 5 עד 7 ופועלים מתוך שליחות ללמד שח-מט בכמה שיותר בתי ספר. בזכות לוטן סגל יכולנו להרחיב את הפעילות שלנו, להגיע ליותר לקוחות, יותר עיריות ורשויות מקומיות שלמכור להם זו לא משימה פשוטה. לוטן אלוף!
  בוריס אלתרמן, רב אמן בשח-מט והבעלים של שחמט אלתרמן
  תוצאות, מכירות, דיוק ומקצוענות. לתמצת את התופעה המיוחדת שנקראת לוטן במילה אחת זה פשוט בלתי אפשרי. פועל מול כל זרועות הארגון: צוות השירות, המכירות והטכני, מנהלי הביניים והבכירים וכלה בצמרת החברה דרך מנכ"ל ויו"ר. תותח בתוכן מכירתי ושיווקי, ראייה קונספטואלית ויצירתית והובלת תהליכים לדיוק מערכי המכירות- בזה אין שני לו ועבדתי לאורך יותר מעשרים שנות קריירה עם כמות גדולה של קולגות מהתחום שלו.
  מרק זאבי, בעלים 'במבי'
  לוטן לא אומר את מה שנעים לשמוע. הוא מייצא לפועל את מה שצריך לעשות ולא מעניין אותו פוליטיקות וקשקושים. זה כאילו שיש לו פילטרים של שיפור מכירות ודרכם הוא רואה הכל.
  ניר פרימו, משנה למנכ”ל 'מכללת רידמן'
  תוצאות במכירות זורמות ללוטן בדם. יש לו ניסיון מדהים ביחס לגילו, כמי שהצליח להקים אימפרייה בגיל צעיר מאד אני מזהה הון אנושי איכותי בשנייה וחצי. כיף לעבוד איתו, יחסי אנוש מדהימים לצד הבנה מכירתית ללא רבב. אין עסק בישראל שלא צריך לעבוד איתו. אחרי שפגשתי אותו אני יודע בוודאות שאפשר לשפר תמיד והכל.
  ברק רום, 'יחסי ציבור עם ביטוח לתוצאות'
  לוטן מעביר לנו הרצאות לקהל החילוני, חרדי, לגברים לנשים צעירים ומבוגרים. יש לו יכולת ללמוד תחומים בן רגע ולדייק הרצאות שמתאימות לכל קהל יעד. תותח!
  רחלי רז, מנהלת שיווק ארצית – קופ”ח כללית
  אני ממליץ לכל עסק או חברה לעבוד עם לוטן.
  ערן שטרן, 'יוצא מהכלל', בעברו בעלים- 'הקוד המנצח'
  לכל חברה יש כמה תחנות בודדות ונקודות מפנה חשובות לאורך הזמן. אצלי הראשונה הייתה הספר שכתבתי בשנת 2004. השנייה הייתה סדנה שעשיתי בקליפורניה שאחריה הבנתי לאן אני רוצה לקחת את העסק שלי. השלישי היה כשפגשתי והתחלתי לעבוד עם לוטן. מאז הפכנו לחברים קרובים כמו רוב הלקוחות שהוא בא איתם במגע והחברה שלי עשתה קפיצת קוואנטית במכירות. אני רואה בלוטן שותף ולא שום דבר אחר.
  ד”ר יניב זייד, בעלים 'דוקטור שכנוע'
  לוטן בראש ובראשונה מקצוען. מקצוען במלוא מובן המילה. הוא מכיר חי ונושם את התחום. אי אפשר להתקיל אותו בשום דבר. הפתרונות היצירתיים שלו, היכולת שלו לסחוף אנשי מכירות ולהבין בכל רגע איך הם פועלים ומה הם חושבים כדי להפיק יותר מכירות- היא נדירה.
  נועם קאשי, בעלים חברת בת מדנס ביטוח
  את לוטן הכרתי כילד פלא בתחום המכירות עוד כשהיה בן 25. כבר אז הוא שידר רצינות, חריפות. אני מכיר מאות קולגות שלו וכזה אחד- אין. אלוף העולם ביחסי אנוש, רנטגן של אנשים, הון אנושי ולקוחות. סוגר עסקאות ברמה בלתי נתפסת. אני מכיר עשרות מנטורים במכירות שרק מדברים, לוטן עד היום מוכר ובערימות. מקצוען שמוכוון משימות ותוצאות. כל אחד חייב לעבוד איתו ולאורך זמן.
  גידי ניסן, סמנכ”ל משאבי אנוש – בנק מזרחי טפחות.
  לוטן בדומה לי- ג'ינג'י אוריגינל. אחרי שנים שעבדתי בש. הורוביץ החלטתי להגשים חלום ולפתוח בית קפה מיוחד. כזה שמכוון גבוה מהיום הראשון. לוטן יצא איתי לשטח למכור מגשי אירוח ולבחון את השוק הסופר כלכלי הזה. יש לו חלק גדול בשינוי החשיבה שלי בנושא. תותח מכירות על כל המשתמע מכך!
  ליאור גליקמן, בעלים 'בייקרז בולנז'רי'
  לוטן מעביר לנו הרצאות בתחום המכירות למאות בעלי עסקים בכל רחבי הארץ. עבדנו איתו בדרום, בצפון ובמרכז. מרצה סופר מקצועי, חריף, שנון, מחזיק קהל, מצחיק. ממליצה בחום.
  מיכל כהן אפשטיין, שיווק 'טמבור'
  מקצוען. סוחף. מרתק. אנחנו רוצות להגיד תודה על הפעילויות שלקחת בהם חלק. הבנות שלנו עוברות עשרות הדרכות. שלך הייתה פשוט מעולה.
  היבא חלבי, נירית מלה, מנהלות מוקדים קופת חולים מאוחדת
  כישורי אנוש פנומנאלים, הבנה בתחום המכירות, בבניית תסריטי מכירה- אין לו תחליף. אנו נעזרים בו בכל תחום שקשור במכירות. הצוות שלנו רואה בו מדריך, מנטור וחבר. במילה אחת- אלוף.
  איתן אלפרט, מנכ”ל 'תורת החיים'